Kariéra

Pojď s námi měnit svět firem

AKTUÁLNĚ HLEDÁME

Právě nehledáme žádného parťáka/parťačku do BE-DNA týmu.
JAK PROBÍHÁ

Výběrový proces?

Obdržíme tvé CV
Posoudíme tvé CV, tvé schopnosti a zkušenosti, zda se shodují s našimi potřebami. Pokud ano, e-mailem Ti pošleme pár otázek.
Culture fit rozhovor
Cílem rozhovoru je zjistit, zda se k sobě hodíme z hlediska firemní kultury. Představíme ti pozici a jsme zvědaví na tvé schopnosti a zkušenosti.
Nabídka práce
Gratulujeme! V tomto bodě podepisujeme dohodu a popíjíme šampaňské (nebo džus) a vítáme Tě v našem týmu.
JAK PROBÍHÁ

NÁBOROVÝ PROCES

Onboarding - úvod

Budeš mít přiřazeného onboardingového mentora/mentorku, seznámíš se s fungováním firmy a setkáš se s ostatními členy/členkami týmu.

Onboarding - rozvoj

Další 3 měsíce Tě podpoříme, abys prohloubil/a své znalosti o firmě, o týmu a o kultuře. Krom toho si zadefinujeme tvé cíle a vzdělávací plán.

Test silných stránek

V průběhu prvních měsíců absolvuješ Gallup test Silných stránek, který nám společně pomůže nastavit společné fungování a rozvoj.

Nekonečné možnosti

Věříme, že když rosteš ty, můžeme růst i my.

CO OD NÁS MŮŽEŠ

OČEKÁVAT?

Různorodý tým

Zmínili jsme, že žijeme diverzitou? Každý z nás je jiný, žijeme na různých místech, baví nás různé věci. Ale spojuje nás víra v lidskost ve firmách.

Svoboda a samostatnost

Možná budeš pracovat v Praze, Bratislavě nebo na dálku. Nikdo se ti nebude dívat přes rameno, máš plnou autonomii a svobodu. A zodpovědnost.

Ambicióznost

Máme dlouhodobé cíle, ale děláme věci teď a tady. Spojujeme se s lidmi, kteří mají vysoké profesní ambice, ale hrají týmově.​

CHCEŠ S NÁMI
MĚNIT SVĚT FIREM?